Kariéra

GRAFIK / GRAFIČKA

Probíhající období je pro naši firmu velmi plodné, nejen v technologickém rozvoji firmy, ale také plodné v osobním životě našich zaměstnanců.
Hledáme proto grafičku/grafika místo naší grafičky, kterou čekají ty nejkrásnější mateřské povinnosti.

Nabízíme:
  • Práci ve stabilní firmě v mladém a přátelském kolektivu.
  • Férové mzdové ohodnocení.
  • Příspěvek na stravu, 25 dní dovolené.
  • Zaškolení do pracovních procesů.

Požadujeme:
  • Znalost práce v grafických programech (Corel Draw).
  • Samostatnost.
  • Komunikační dovednosti.
  • Kreativitu.

Místo výkonu práce je v Hodoníně, pracovní doba je 6.30 - 15.00 hod.

Životopis a Vaše realizace posílejte na e-mail: tiskarna@tirex.cz

Marketingový specialista

O pozici

Náplň práce:
  • Tvorba reklamních kampaní
  • Editace webových stránek
  • Správa sociálních sítí
  • Správa kampaní na Google Ads
  • Monitorování konkurence
  • Tvorba grafických podkladů pro reklamní tiskoviny/ předměty

Co požadujeme
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost programů: Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Corel Draw (výhodou), Google Ads, Google Analytics
  • Samostatnost, odpovědnost, kreativita
  • NJ nebo AJ výhodou
  • Zkušenosti s focením a úpravou fotek jsou vítány

Co nabízíme
  • Práci v jednosměnném provozu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv a vstřícné vedení
  • Pomoc při zaučení