Tirex - výroba reklamních nosičů a plachtového krytí
Technologie nejen máme,
ale umíme využít i jejich potenciál.


Úroveň naší práce se odvíjí především od kvality technologií.
I proto používáme jen ty nejlepší.

 • Digitální UV LED tisk

  Digitální UV LED tisk

  Pro rychlý tisk v super kvalitě využíváme technologii digitálního UV LED tisku, u kterého probíhá vytvrzování inkoustu za pomocí LED UV lamp. UV LED technologie přináší výrazně vyšší stabilitu produkce. Vytvrzování inkoustu je konstantní a zaručená opakovatelnost zakázek s garantovanou barevností.

 • Digitální UV tisk

  Digitální UV tisk

  Pro tisk atraktivních materiálů v téměř fotorealistické kvalitě používáme technologii digitálního UV tisku, kterou lze dále zpracovávat do zajímavých tvarů. Jde o moderní technologii umožňující potisknout v podstatě cokoliv – od PVC desek, plexiskla, dřeva, skla, keramiky, hliníku, polystyrenu přes thermacol, papír, vlnitou lepenku až po banner, textil aj.

 • Solventní tisk

  Solventní tisk

  Hodí se především pro tisk exteriérové reklamy, využít ji lze však i pro reklamu v interiéru, nízkonákladovou reklamu a reklamu, u které není zapotřebí vysokého rozlišení. Solventní tisk je odolný vůči UV záření, vodě a také mechanickému poškození.

 • Laminace

  Laminace

  Laminování dává vytištěným materiálům přidanou hodnotu – to je ochrana před poškrábáním, znečištěním, UV zářením a vlhkostí. Aplikátory ROLLSROLLER Flatbed se používají k aplikaci samolepících fólií na pružné a pevné materiály o tloušťce až 6 cm. Mezi finální produkty patří bannery, orientační systémy, dopravní značení a aplikace na sklo.

 • >Autoplachty

  Autoplachty

  Autoplachty na jakákoli vozidla, plachtové transparenty, krycí plachty, např. na nádrže, sběrací koše, dekontaminační vany, bioplynové membrány na bioplynové stanice, plachty na kontejnery, plachty na stany a stánky, plachty na párty stany, plachty na cirkusové stany, plachty na haly, billboardy, plachty pro zateplení teras a pergol, plachty k izolaci střech, závěsové plachty.

 • Vysokofrekvenční svařování

  HF svařování

  Vysokofrekvenční svařování využíváme především ke spojování pvc materiálů. Používáme např. při výrobě bioplynové membrány nebo zásobníků na plyn. Technologie vysokofrekvenčního svařování patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější svařování PVC.

 • Horkovzdušné svařování

  Horkovzdušné svařování

  Technologii horkovzdušného svařování používáme pro svařování a opravy autoplachet.

 • Tisk foto obrazů

  Tisk foto obrazů

  Nabízíme vysokou kvalitu tisku na plátno, kapa desku, hliníkovou desku nebo foto-tapetu. Tisk na libovolnou velikost nebo si můžete vybrat z naší široké nabídky rozměrů formátů.
  Více na www.foto-naplatno.cz

 • Přímý tisk na desky

  Přímý tisk na desky

  Přímý tisk uv inkoustem na různé typy deskových materiálů včetně následného zpracování dle vašich požadavků. Umožňuje potisk různorodých povrchů - tloušťka až 5 cm. Dokážeme také tisknout bílou barvou a parciálním lakem.

 • Malonákladový tisk

  Malonákladový tisk

  Vizitky, letáky, prospekty, skládačky do formátu A3++.

 • Barevný potisk

  Barevný potisk

  Triček, reklamní předměty, golfové míčky.

 • Roll-up banner, muší křídla a vlajky

  Roll-up banner, muší křídla a vlajky

  Samostatné a skladné reklamní plochy. Dodáváme řešení tisku i nosiče.

 • Tecosign & pvc bannery

  Tecosign & pvc bannery

  Kompletní zpracování a instalace systému tecosign určeného pro rámování a vypnutí velkoplošných bannerových a textilních tisků.

 • Pergoly, cirkusové stany, stánky atd..

  Pergoly, cirkusové stany, stánky atd..

  Plachty dodáváme včetně montáže, ale v případě zájmu si plachty může zákazník namontovat sám. Výhody: Možnost plachty s potiskem. Velký velký výběr barev. Stánky vyrábíme s těmito druhy pláštů: PVC plachtovina kašírovaná POE tkanina PAD. K cirkusům dodáváme certifikáty nehořlavosti. Naše stany například najdete u cikusů Jo-Joo, Kaiser, Novotný, Navrátil.

 • Velkoplošný tisk

  Velkoplošný tisk

  Tisk na PVC bannery, samolepící fólie, papíry a různé speciální materiály.

 • Frézovací a řezací stroj zünd

  Frézovací a řezací stroj zünd

  K finálnímu řezání, frézování a vyřezávání do materiálů používáme švýcarské stolové řezací systémy Zünd, které patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů k absolutní světové špičce. Technologie dokáže řezat materiál do různých tvarů, a to dle ořezové cesty, a frézovat do dibondových, sendvičových desek.

 • 3D polep vozidel

  3D polep vozidel

  Jednoduché i celoplošné 3D polepy vozidel. Od návrhů až po realizaci.

 • Řezaná – plottrová grafika

  Řezaná – plottrová grafika

  Různé materiály řežeme na plotteru MIMAKI CG FX, který dokáže rychle a přesně vyřezat i ty nejsložitější kontury. Díky funkci automatické detekce značek pro ořez umožňuje vysokorychlostní řezací plotter jak běžné řezání vinylu, tak i přesné vyřezávání kontur předtištěné grafiky na různých vinylových materiálech a materiálech používaných pro signmaking.

 • Šicí dílna – PVC

  Šicí dílna – PVC

  K šití PVC používáme šest profesionálních šicích strojů.
  Využíváme je v případech, kdy nelze použít technologii svařování PVC.


Kde nás najdete

U Tirexu 4052
695 01 Hodonín
Rychlý kontakt

Objednávky - autoplachty
+420 606 609 315
Objednávky - reklama
+420 602 522 538


© 2016 TIREX AUTOPLACHTY s.r.o. | Hodonín | Zásady zpracování osobních udajů


TRUE-DESIGN