Tirex - výroba reklamních nosičů a plachtového krytí
Místo důvodů hledáme způsoby
výroby vaší nové reklamy.


Naše práce má jasný směr.
Vyrábíme kvalitní reklamní nosiče a plachtové krytí.Dejte nám prostor.
A my vaši reklamu vymyslíme. I vyrobíme.

  • Základem je líbivá grafika. Navrhneme ji, aby k vaší firmě či produktu sedla.
  • V kvalitě materiálu u nás máte jistotu. Používáme špičkové německé značky MEHLER a HEYTEX.
  • Technologie výroby máme v malíčku. Vhodnou doporučíme a také použijeme.
  • Vlastníme veškeré stroje pro tisk. Díky tomu nejsme limitováni subdodavateli.
  • A když je vše připraveno, vaši novou plachtu na kamion také namontujeme.


Za firmou Lubor Dubšík a TIREX stojí
kvalitní, rychlé a spolehlivé služby.

Firmu Lubor Dubšík a TIREX jsme založili v roce 1991. Začínali jsme s výrobou a opravou autoplachet. A postupem času jsme naši činnost rozšířili o výrobu reklamy. Autoplachty se tehdy ještě šily. Dobře jsme si ale uvědomovali, že tím svět nespasíme. Proto jsme se nebáli nástupu moderní doby a nakoupili nové technologie.

V roce 1997 šlo o technologii svařování horkým vzduchem a poté vysokofrekvenční svařování. Nešetřili jsme ani na tisku. V roce 2005 jsme pořídili první digitální tiskový stroj. A další následovaly. Brzy se nám také potvrdilo, že to byl krok správným směrem. S novými stroji jsme si otevřeli dveře k dalším zákazníkům i možnostem reklamy. Dnes vlastíme 5 tiskových strojů. S nejmodernější technologií tisku v Evropě.

Denně dokážeme vyrobit až 6 autoplachet. Výhradně používáme kvalitní materiály a kromě toho všeho nabízíme i kompletní servis na autoplachty a konstrukce. Výroba reklamy i plachtového krytí se odehrává v provozovně v Hodoníně. Ta je i naším firemním sídlem.

Projekty EU

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídicí orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen „poskytovatel dotace“ nebo „MPO“) na základě žádosti o poskytnutí dotace v rámci Výzvy Nemovitosti – Výzva VI programu podpory NEMOVITOSTI - POMOC PO TORNÁDU - aktivita A VI. Výzva – Pomoc po tornádu (dále jen „Výzva“) a Prioritní osy PO-2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků naší firmě LUBOR DUBŠÍK po živelné pohromě tornádo ze dne 24. 6. 2021 poskytlo finanční podporu z Evropské Unie.

Cílem projektu je obnova poškozených budov areálu firmy Lubor Dubšík - výrobní a administrativní prostory budov na ulici Velkomoravská, 695 01 Hodonín č.p. 4052/87a, a část stavby č. p. 3543/87.


Očima zákazníků.

Načíst další reference


Kde nás najdete

U Tirexu 4052
695 01 Hodonín
Rychlý kontakt

Objednávky - autoplachty
+420 606 609 315
Objednávky - reklama
+420 602 522 538


© 2016 TIREX AUTOPLACHTY s.r.o. | Hodonín | Zásady zpracování osobních udajů


TRUE-DESIGN